FOSFÁTOVÁNÍ

Do nabídky povrchových úprav jsme zařadili fosfátovací linku s možností pokovení jak na závěse, tak v koši i hromadně v bubunu. Chemické směsi pro nový provoz jsou dodávány firmou CHEMO-PHOS CZ, s.r.o.

Lázně nové generace jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí vysoce kvalitní povrchy.

Fosfátování

Fosfátování je povrchová úprava, kdy se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany. Povlak vzniká reakcí iontů z pracovní lázně s ionty rozpuštěnými z povrchu povlakovaného kovu. Vyloučené krystalové povlaky jsou porézní, a tudíž nasákavé pro nátěrové hmoty, oleje, vosky nebo maziva.

Manganatý fosfát

Mangano fosfátové povlaky jsou schopny omezit riziko záření točivých soukolí a automobilový průmysl jej užívá při úpravě jednotlivých ozubených kol ve složitých převodových systémech. Manganofosfátové povlaky mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro součásky zatížené třením. Vyloučený povlak je tmavý až úplně černý. Plošné hmotnosti povlaků se pohybují od 2g m2 do 40g m2 při tloušťce cca 1µ - 6µ.

Zinečnatý fosfát

Zinečnatý fosfát je povlak vhodný zejména jako povrch před následným lakováním, nebo bývá využíván jako elektrická izolace. Povlak je tmavě šedý až černý a dosahuje rozmanité plošné hmotnosti od 1g m2 až po 15g m2. Tloušťka povlaku od 1µ až po 7µ.

Pracovní prostor

šířka - 500mm

výška - 800mm

délka - 1300mm

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku