CO LZE SJEDNAT

Tloušťka povlaku

Standardní tloušťka povlaku zinku se pohybuje v rozmezí 8-12µm. Korozní odolnost zinkových povlaků je definována zkouškou v korozní komoře podle normy ISO EN 9227. U zinkového povlaku s pasivací tenkou vrstvou je odolnost koroze zinku do 50 hodin. Silnovrstvá pasivace posouvá korozní odolnost do 200 hodin. Použitím utěsňovacích laků se korozní odolnost zvyšuje o dalších téměř 200 hodin. Samotná tloušťka zinku nemá tedy tak zásadní vliv na korozi jak se možná zdálo. Zinek chrání povrch nejen mechanicky, ale i chemicky. Se železem tvoří ve vlhku zinek elektrický článek, takže při drobném lokálním porušení vrstvy zinku probíhá koroze jen na zinkové vrstvě, zatímco ocel zůstává neporušena.

Milan Matějka
telefon 608 834 778

Doprava

Stálým zákazníkům nabízíme pravidelný rozvoz zboží po celé Moravě.

Milan Matějka
telefon 608 834 778

Radek Zicho
telefon 736 614 096

Kontrolní protokol

Po dohodě měrných bodů na Vašem výrobku budeme pravidelně měřit část produkce a výsledky zaznamenávat do protokolu. Případně lze výrobek podrobit zkoušce na korozní odolnost v solné komoře. Protokol Vám bude předán i s fotografiemi průběhu zkoušky. Jedná se však o časově náročnější test.

Technolog
Jaroslav Kubáč
telefon 603 234 016

Cena

Hlavním parametrem výpočtu ceny je pokovená plocha nebo váha výrobku. Často se zohledňuje počet kusů umístěných na závěse, nebo celkový objem zakázky. Orientačně lze cenu vypočítat tak, že 1 dm² pokovené plochy násobíme 2,20 Kč, nebo 1 kg pozinkovaného materiálu krát 15 Kč. Doporučujeme vždy kontaktovat předem a žádat cenový návrh.

Radek Zicho
telefon 736 614 096

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku